Pracujemy w godzinach

Infolinia czynna

24h/7 - zapraszamy!

Kontakt

+48 501-219-819

+48 780-060-164

Nasze usługi

Nasze usługi


Szanowni Państwo

Świadczymy usługi przeprowadzek od ponad 10 lat. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy że każda przeprowadzka jest inna a każda osoba ma inne wymagania co do przeprowadzki.
Jak najbardziej rozumiemy takie potrzeby i dostosowujemy się zawsze do nich.

Nasi pracownicy wiedzą co zrobić aby przeprowadzka przebiegła szybko, bezpiecznie i bezproblemowo. Możemy zaoferować Państwu przeprowadzkę także  z obszarów poza Polską  np. ( Wielka Brytania, Niemcy, Francja)

Zajmujemy się przeprowadzkami zarówno osób prywatnych czyli mieszkań i domów, jak i firm, czyli całych biur jak i poszczególnych pomieszczeń. Mamy wieloletnie doświadczenie co pozwala  nam podpowiedzieć jak układać rzeczy w kartonach, jakie kartony wybrać a jak zabezpieczyć rzeczy w szafkach. Zanim zaczniecie Państwo planować swoją przeprowadzkę prosimy o kontakt podpowiemy wiele rzeczy, które przyspieszą pakowanie i całą przeprowadzkę.

Zaplanujemy Państwa przeprowadzkę od samego pakowania rzeczy, aż do wypakowania na mejscu dzięki czemu duża przeprowadzka okaże się bezstresową szybką i przyjemną.

Oferujemy tanie przeprowadzki, na terenie Warszawy oraz całe województwo mazowieckie.

Wszystkie Państwa meble, lustra, biurka, łóżka, doniczki, książki możemy odpowiednio zapakować i bezpiecznie przewieziemy, bezstresowo w nowe miejsce.
Zleconą nam przeprowadzkę wykonamy kompleksowo. Czyli zajmiemy się wszystkim od początku do końca a Państwo w tym czasie możecie w swojej pracy bądź spokojnie z boku nadzorować przeprowadzkę.

Wykonujemy przeprowadzki standardowe mieszkań czy biur, ale możemy podjąć się zleceń nietypowych jak przewiezienie ciężkiego pianina czy innych nietypowych rzeczy.

Co zapewniamy?

- Bardzo atrakcyjna cenę - na pewno będziemy w stanie zaproponować Państwu cenę przystosowaną  do Państwa budżetu gdyż oferujemy tanie przeprowadzki oraz całe mazowieckie.

- Bez stresu - nasi pracownicy maja ponad 10 letnie doświadczenia, a nasze samochody mają windy załadunkowe, a każda przeprowadzka posiada polisę.

- Wsparcie doradztwo - bardzo chętnie podzielimy się całą naszą wiedzą a także podpowiemy jak się przygotować do przeprowadzki żeby przebiegła szybko i bezstresowo.